enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp
DOLAR
32,8783
EURO
35,2395
ALTIN
2.492,67
BIST
10.739,94
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Kocaeli
Açık
28°C
Kocaeli
28°C
Açık
Cumartesi Açık
30°C
Pazar Az Bulutlu
31°C
Pazartesi Parçalı Bulutlu
31°C
Salı Açık
30°C

Yenidoğan Serdarspor deplasmanda kazandı 1-2

Yenidoğan Serdarspor deplasmanda kazandı 1-2
27.04.2022
0
A+
A-

[ad_1]

Amatör Lig 2. Küme D Grubu’nda mücadele eden Yenidoğan Serdarspor deplasmanda mücadele ettiği Yeşilovaspor’u 2-1 mağlup etti.

 

A GRUBU HAFTANIN SONUÇLARI

Kocaeli Yenişehirspor 0 -3 Taşköprü Birlik Spor      

Şirintepe G.B.Spor           0 – 3       Körfez G.B Spor (Mazeretli Hükmen)

Derince G.B.Spor             1 – 0       İzmit Yahya Kaptan Spor

 

B GRUBU HAFTANIN SONUÇLARI

Çamlıtepespor 3 – 0 41 Futbol Kulübü              (Mazeretli Hükmen)

Çenesuyu Plajyoluspor 5 – 1 Derince Çenedağspor   

Bağçeşme Spor 3 – 3 İzmit Futbol Kulübü

 

C GRUBU HAFTANIN SONUÇLARI

Körfez İlçesi Birlik Spor 1 – 2 İzmit Erenler Spor

Kirazlıyalıspor 6 – 0 Yılmazspor        

İzmit Kale Spor 1 – 4 Üçyoldoğuspor

 

D GRUBU HAFTANIN SONUÇLARI

İzmit G.B.Spor    6 – 0       İlimtepe Gençler Birliği

Körfez Atılım Spor 4 – 10 Map Kavaklıspor

Yeşilova Spor 1 – 2 Yenidoğan Serdarspor

 

E GRUBU HAFTANIN SONUÇLARI

Eşmespor 5 – 0 Osmanlı 41 Spor             

Uzuntarla Spor 13 – 3 Gölcük Asarköyspor      

Ulaşlıspor 7 – 1 Derbent Esnafspor

 

F GRUBU HAFTANIN SONUÇLARI

Kocaeli Nusretiyespor 3 – 0 Yalakderespor    (Mazeretli Hükmen)

Karamürsel Barbarosspor             0 – 2       Gölcük G.B.Spor

Halıdere Belediyespor 2 – 4 Balabanspor

 

G GRUBU HAFTANIN SONUÇLARI

Çayırova Gümüşspor       2 – 3       Gebze Beşköy G.B.Spor

Arapçeşme Spor               0 – 3 Çayırova Serhatspor        (Mazeretli Hükmen)

Dilovası Yıldızlar Spor 4 – 4 Er Bakan Gençlik Spor

 

H GRUBU HAFTANIN SONUÇLARI

Gebze Balkanspor 1 – 2 Mollafenarispor

Çayırova Bld. Eğitim Ve Spor 5 – 1 Çayırova Gençlerbirliğispor        

Gebze Pelitli Spor             0 – 1 Darıca Türkeli Gençlik Ve Spor

[ad_2]