enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp
DOLAR
31,3510
EURO
34,0021
ALTIN
2.096,30
BIST
9.097,15
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Kocaeli
Yağmurlu
15°C
Kocaeli
15°C
Yağmurlu
Cumartesi Hafif Yağmurlu
13°C
Pazar Parçalı Bulutlu
17°C
Pazartesi Yağmurlu
17°C
Salı Yağmurlu
11°C

Büyükşehir’den Bahar Spor Şöleni ve Ayak Tenisi Turnuvası

Büyükşehir’den Bahar Spor Şöleni ve Ayak Tenisi Turnuvası
24.04.2022
0
A+
A-


14 MAYIS 2022 CUMARTESİ GÜNÜ

Bahar şenliklerine spor okulları öğrencilerinin ve vatandaşlar katılım sağlayacak. Şenlikte floor curling, masa tenisi, eğlenceli atletizm, halat çekme, çuval yarışı, şişme oyun grupları, balon futbolu gibi etkinlikler düzenlenecek. 14 Mayıs 2022 Cumartesi günü saat 10.00’da ayak tenisi müsabakalarıyla başlayacak olan şölenin açılışı ise saat 14.00’te Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın’ın katılımıyla gerçekleşecek. 

DERECEYE GİRENLERE HEDİYE

Ayak Tenisi Turnuvası gençler ve büyükler kategorisi olmak üzere 2 ayrı kategoride düzenlenecek ve elemeler ile çeyrek final müsabakaları aynı gün içinde Vinsan Suni Çim Sahasında, final müsabakaları Vinsan Doğal Çim Sahada yapılacak. Dereceye giren takımlara çeşitli hediyeler verilecek. 

AYAK TENİSİ TURNUVASI PROGRAM AKIŞI 

14 Mayıs 2022 Cumartesi  (Sanayi Mahallesi Suni Çim Sahası)

10.00 – 13:00     Kayıt Kontrollerin yapılması, eleme ve çeyrek final müsabakaları

14 Mayıs 2022 Cumartesi  (Sanayi Mahallesi Doğal Çim Sahası)

14:00                  Seremoni

14:05                 Saygı Duruşu /  İstiklal Marşı

14:10                  Halk Oyunları Gösterisi

14:20                 Freestyle Futbol Gösterileri

14:30                  Başkan Büyükakın’ın Selamlama Konuşmaları

14:45                           Başkanın Katılacağı Açılış Maçı

14:50                           Etkinliklerin Başlaması

                                    (Atletizm- Floor Curling – Masa Tenisi- Şişme Oyun Grupları- Balon Futbolu) Gösteri Müsabakaları

15:00-16:00                   Yarı Final Maçları(4 Takım)

16:30                              3.Lük-4.Lük Müsabakaları

17:00                              Finaller             

17:30                              Kupa Töreni ve Kapanış

 

turnuva-1-002.jpg